Дан српског јединства, слободе и националне заставе

19 . 09 . 22

Данас смо у нашој школи кроз тематске часове, изложбе и радове ученике обележили Дан српског јединства, слободе и националне заставе, а тим поводом су нас посетили представници Министарства просвете, науке и технолошког развоја, помоћник министара, Милан Пашић, руководилац Школске управе Београд, Драган Филиповић и посебни саветник министра, Зоран Костић.

Тематски часови: Калиграфија – српска ћирилицаОне су мењале свет – знамените Српкиње, Јунаци великог рата, La vita e l’opera di Vuk, Вуков живот и дело,  Изложбе: Српска национална кухиња, Српски војник, Српска слава.

Повезане вести

Наша школска библиотека

Наша школска библиотека је добила на поклон књиге за ученике свих узраста. Ово је поклон Министарства просвете, науке и технолошког развоја који нам је уручен приликом обележавања Дана српског јединства, слободе и националне заставе. Увек смо срећни да нашим ученицима...